Sejem inštitutov in laboratorijev Univerze v Mariboru

Kljub vedno večji usmerjenosti inštitutov in laboratorijev Univerze v Mariboru k sodelovanju z gospodarstvom, se slednje v praksi še vedno ne odraža na povsem zadovoljivem nivoju. Da bi dvignili stopnjo prepoznavnosti dosežkov smo sodelovali na enodnevnem Sejmu inštitutov in laboratorijev Univerze v Mariboru, ki je potekal 17. januarja 2011 v atriju objekta G2 na FERI UM.

Sejem inštitutov in laboratorijev Univerze v Mariboru je bila spremljevalna aktivnost celotnega dogodka – Srečanje gospodarstvenikov in raziskovalcev, v okviru katerega so podelili tudi nagrade raziskovalnim skupinam in naj raziskovalcu Univerze v Mariboru po mnenju gospodarstva ter predstavili skrite podjetniške prvake projekta I3SME. V sproščenem okolju smo predstavili svoje delo, reference in si tako ‘razširili’  možnosti sodelovanja s podjetji iz gospodarstva.

Filed under: Konference, seminarji, delavnice

Comments are closed.