Tamas Bodis – Erasmus študent

V študijskem letu 2010/2011, natančneje v zimskem semestru, se nam je v Laboratoriju za informatiko Fakultete za logistiko UM pridružil madžarski študent, naš dobri prijatelj Tamas Bodis, ki zaključuje dodiplomski študij “Transportno inženirstvo” na Fakulteti za strojništvo, Univerza Széchenyi István, Gyor.  Je prvi Erasmus študent na Fakulteti za logistiko UM, ki redno obiskuje in sodeluje z našo fakulteto. V preteklosti (in upamo, da tudi v prihodnosti) redni gost konferenc na Fakulteti za logistiko UM.  Na domači fakulteti je eden najboljših študentov, zainteresiran za tehnične vidike logistike.
V sklopu priprave diplomske naloge bo v prostorih Laboratorija za informatiko FL UM pripravil model skladiščenja z uporabo LEGO kock. Vsi zaintereseirani ste vabljeni na ogled in krajšo predstavitev v prostore laboratorija, kjer vam bo Tamas z veseljem predstavil svoje delo.

Tamas dobrodošel med nami!
Üdvözöljük köztünk

Foto: Tamas Bodis (personal)
Filed under: Obiski, Splošno

Comments are closed.